צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ויעוץ

...Loading...

טיולי אופניים

טיולי אופניים בצפון

מי מאיתנו לא אוהב לרכב על אופניים, לדווש ברוגע ובנעימים וליהנות מנופים מרהיבים תוך כדי? ומה יותר טוב מאשר לשלב את נופי הצפון יחד עם פעילויות אופניים. טיולי אופניים בצפון הם האטרקציה החמה ביותר באזור הצפון בכלל ובגליל בפרט, טיול אופניים בצפון הוא למעשה השכרת אופניים ונסיעה בקבוצה או בזוג במסלול אופניים מיוחד המותאם לרכב הדו גלגלי.


טיול אופנים בצפון הוא כאמור אטרקציה המשלבת השכרת אופניים וטיול נופים החוויה  של טיול אופניים בצפון מתאימה לכל המשפחה לבודדים, לזוגות אוהבים, לילדים ולמשפחות.
חווית הרכיבה על האופניים מרגשת ומהנה גדולים וקטנים כאחד.


טיול האופניים המוצע באופניים על המים מציע לכם מגוון פעילויות אופניים המתאימות לכל גיל וכמובן מהנות ואטרקטיביות.

מסלולי טיולי האופניים "באופניים על המים"  מתחילים ברכיבה איטית ומתונה במסלול אופניים מיוחד הנמשך לאורכו של נהר הירדן דרך נוף ירוק, פראי, מרהיב ועוצר נשימה. במהלך הרכיבה אנו עוברים את גשר הפקק ואת שפך הג'לבון יתכן . טיול האופניים כולל בתוכו עצירה קצרה להתרעננות ורגיעה בצידו של מעין טבעי באמצע הנוף הפראי. בזמן טיול האופניים ניתן לצפות במינים שונים של עופות ויונקים, דגים שונים ציפורים נדירות ועוד.


השכרת אופניים "באופניים על המים" היא ידידותית מהנה ובטיחותית, מומלץ לתאם הגעה מראש ולוודא כי  בזמן בו אתם מעונינים להגיע יעמדו לרשותכם מדריך וזוגות אופניים כנדרש.
האופניים באופניים על המים, איכותיות ונבדקות לפני ואחרי כל טיול אופניים על מנת לעמוד בתקנים הנדרשים.
כל רוכב מקבל לפני תחילת פעילויות האופניים, קסדה תקינה לשמירת הבטיחות.

ניתן לשלב בסיום מסלול האופניים או לפניו אטרקציה אחרת מבין האטרקציות המוצעות במתחם רפטינג נהר הירדן: שייט קייאקים וסירות, טיול ג'יפים מסעיר, טיול טרקטורונים, טיול ריינג'רים, ירידה באומגה אימתנית, ארוחה במסעדת איסקינדר הנמצאת במקום או משחק פיינטבול.

צוות צילום ינציח את רגעי ההנאה שלכם בזמן הרכיבה על האופניים.

נשמח שתיצרו עימנו קשר ויחד נצא לחוויה נעימה, מרגיעה ומהנה במיוחד של רכיבה על אופניים

צרו עימנו קשר, צוות "אופניים על המים"

טיול אופנים 60 ש"ח לאחר הנחת קופון מהאתר

Loading...