צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ויעוץ

...Loading...

טיולי ג'יפים


טיולי ג'יפים בצפון

בין אם אתם מגיעים לצפון בקרוב לחופשה משפחתית, או שאתם נוסעים לצפון עם החבר'ה מהעבודה ובין אם אתם מחפשים רעיון מקורי למסיבת בר מצווה או מסיבת רווקים אתם לבטח מחפשים אטרקציה מיוחדת שתלהיב את כול הנוכחים, טיול ג'יפים בצפון הוא האטרקציה האידיאלית בשבילכם..
טיולי שטח הם אטרקציה אידיאלית לכולם צעירים וגדולים, ילדים, נשים וגברים כאחד, הגליל העליון הוא אזור מלא בנופים , אבני בזלת, חורש טבעי, מעברי מים, הרבה בוץ ומים והוא המקום האידיאלי לערוך טיול שטח על רכב 4X4    .

תחילת מסלול טיול ג'יפים בצפון הארץ הוא ממתחם רפטינג נהר הירדן, משם נסע ברכב 4X4 לטיול מסעיר של ג'יפים בצפון. נחצה את נחל הג'לבון ונתמודד עם מספר בולדרים הנמצאים בתוך אפיק הנחל , משם נמשיך לערוץ הפג'ר הקטן.  הפג'ר הקטן הוא אחיו הקטן של "הפג'ר הגדול" , נחל שוח. בתוך גם העדן הקטן המכונה הפג'ר הקטן" נוכל לראות  עצי פרי כגון תאנה ופטל ועצי נוי שונים כגון: עצי אלה, אלון ושיזף ולצידם כמובן מעין נסתר.
נמשיך את טיול השטח על גבי רכב ה 4X4 נעבור במעבר האתגרי של נחל שוח, נחצה את ערוץ ואדי עין תינה ונעלה לתצפית המרשימה והיפה ביותר באזור , ממאגר עין תינה לעמק החולצה ולכל אצבע הגליל.
טיול ג'יפים הוא בטוח ומלווה במדריך בעל נסיון רב, נצא בשיירה של מספר רכבים כאשר מקדימה ישנו נהג המוביל את כל השיירה ומטווה את הדרך לשאר הנהגים, טיול ג'יפים נמשך כשעה אולי קצת יותר ומומלץ להביא איתכם מצלמה תיק קטן עם מים וכובע רחב שוליים.

טיולי שטח הם חוויה מומלצת לכולם, הם מהנים, מסעירים, חוויתיים ומרגשים.
טיולי ג'יפים הם מקום ליצור חוויות גיבוש בין חברים לעבודה, למחלקה, לצוות.

אם אתם מארגנים אירוע כזה או אחר, או מחפשים אטרקציה לכם כמשפחה, כזוג או כבודדים, מסלולי ג'יפים הם האטרקציה המתאימה ביותר בשבילכם.

בסיום טיול הג'יפים או לפניו  תוכלו לאכול במסעדה איסקנדר השוכנת במקום .

נשמח שתיצרו עימנו קשר ויחד נוציא אתכם לטיולי ג'יפים בצפון ונגרום לכם להנאה מרבית.

Loading...