צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ויעוץ

...Loading...

טיול ריינגרים/רייזרים

טיול ריינגרים / תומקארים עד 4 אנשים בכלי – טיולי שטח

כולנו אוהבים לחזור מטיול בצפון ולספר שלקחנו  חלק בטיול שטח מגניב במיוחד, טיולי ריינג'רים או טיולי באגי מסעירים במיוחד.

היכן מוצעים טיולי רינג'רים או טיולי באגי ? מה הם כוללים? האם זה בטיחותי? האם למדריך יש נסיון ומה אפשר לראות במהלך הטיול .

טיול שטח מומלץ הוא טיול ריינגרים מבית היוצר של צוות רפטינג נהר הירדן. אנו בצוות רפטינג נהר הירדן הכנו לכם את טיול השטח האטרקטיבי והמגניב ביותר שקיים הכולל בתוכו מסלולי שטח מהנים ומסעירים.

קבלו טעימה קצרה ממסלולי השטח אותם אנו מציעים:

טיול הריינג'רים מתחיל ממתחם רפטינג נהר הירדן, בדרך הררית ותלולה ישירות לכיוון מבנה עתיק שנבנה בתקופה הרומית ונקרא חירבת ירדה. משם ממשיך טיול הריינג'רים לכיוון נחל מחניים, נחצה את הנחל ונגיע לעמק החולה שם , באמצע טיול הריינג'רים נעצור, נשב בסוכת גפן, בזולה טבעית עם נוף ירוק , נשמע קצת הסברים (לא לדאוג זה באמת יהיה קצת ) על האזור ונערוך תצפית על עמק החולה.

טיול הרינג'רים ימשיך בנסיעה לאורך נהר הירדן ומשם ניסע לכיוון גשר הפקק, נחצה את הגשר ונגיע לפינת גן עדן קטנה בדמות ג'קוזי טבעי ונובע.. נעשה עצירה קצרה, נהנה, נתרטב קצת מהמים, נשתה תה צמחים טעים במיוחד ונמשיך את הנסיעה  על גבי הריינג'רים עד לגשר של יסוד המעלה, גשר הטרפז.  מגשר הטרפז נסע בדרך קצת תלולה והררית אבל בעיקר מהנה ומסעירה עד שנגיע לעמק החולה. ואחרי כל ברכיבה מהירה נדהר חזרה לנקודת ההתחלה.

טיולי הריינג'רים מבית היוצר של צוות רפטינג נהר הירדן מועברים על ידי מדריך טיולים מנוסה הן בהדרכת טיולים והן בנסיעה על גבי הבוגי או הריינג'ר. הריינג'רים כולם כמובן תקניים ובעלי ביטוחים.
טיול על גבי ריינג'ר מיועד לכל מי שרוצה ליהנות  ובגדול
למשפחות, לבודדים, לקבוצה, לזוגות אוהבים שמחפשים לחזור לצימר אחרי אטרקציה מרהיבה. לחברות ועסקים המחפשים פעילויות גיבוש וחוויה לחבר'ה בעבודה ועוד..

את טיול הטרקטורונים או טיולי הבאגי תוכלו לסיים באכילה במסעדת איסקנדר, מסעדה המתמחה בבישול בשרים, דגים ומאפים. תוכלו לשבת ביחד כל הקבוצה ולאכול במסעדה, המסעדה כמובן כשרה ומותאמת גם לציבור שומרי המסורת.

אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון מסלולי השטח אותם אנו מציעים
צרו עימנו קשר  049007000

Loading...