צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ויעוץ

...Loading...

לחימת פיינטבול

מבצע בפיינטבול 90 ש"ח 150 כדור

פיינט בול הינו משחק ספורט אקסטרים, חוויתי, כיפי ומהנה במיוחד.  כשמדברים על פיינטבול מדברים על משחק מלהיב ומלא אדרנלין הסוחף את כל משתתפיו לחוויה וריגוש מסעירים במיוחד. 
פינטבול הינו משחק המתאים לכולם, ילדים, נערים, נשים וגברים בכל גיל ובכל עת.

מבין פעילויות הפיינטבול בצפון , הפיינט בול המוצע בחוות רפטינג נהר הירדן הינו הפיינטבול הטוב ביותר.
ניתן לשחק בפינטבול מגוון משחקים כמו "משחק  הדגל" "משחק הכובש" ועוד משחקים רבים טובים אחרים. 
המיוחד בסביבת המשחק בפיינטבול רפטינג נהר הירדן הינו שמדובר בסביבה ירוקה ופורחת המשלבת מחסה טבעי ומלאכותי,שלל עצי אקליפטוס ומגרש יינטבול ואקסטרים הממוקם על גדות הירדן . 
משחק הפיינטבול הוא משחק אתגרי הנמשך מספר שעות כאמור לעיל משחק הפיטבול מתאים לכל גיל.
ניתן לארגן ב- פיינטבול בצפון, מסיבות כיתה, אירועים פרטים כמו יום הולדת או בר מצווה בסגנון קצת אחר, שונה ומיוחד מהרגיל. ניתן לארגן בפיינטבול בצפון פעילות למתנסים, לבתי ספר ולקייטנות. מסיבות רווקים ובכלל כל פעילות או אירוע אחר שבו אתם מעוניינים להסב הרבה הנאה, אתגר וכיף למשתתפים


מגרש הפיינטבול בחוות רפטינג נהר הירדן, מתופעל ומתוחזק על ידי צוות עובדים מקצועי , המתקניים ומקומות המסתור והסוואה תקינים ועמידים במיוחד.

פעילות במסגרת משחק האקסטרים הפיינט בול היא פעילות כדאית ומומלצת מאוד לכולם, מדובר בפעילות ספורטיבית מהנה המותאמת במיוחד למשפחות עם ילדים הנופשות באזור הצפון ומעוניינות באטרקציה מהנה, לחברים המעוניינים בפעילות ספורטיבית מהנה במיוחד, למבוגרים המחפשים להתרגש ולהלחם כמו ילדים ולכל מי שרוצה ליהנות בדרך יצירתית
אנו, צוות ה- פיינטבול של מתחם רפטינג נהר הירדן מזמינים אתכם לקחת חלק בפעילות מסעירה, אטרקטיבית, מהנה ויצירתית המשלבת כיף וחוויה גם יחד.

למי מבינכם המחפש פעילות אטרקטיבית באזור הצפון המשלבת הנאה, חוויה, אתגר, יצירתיות, מחשבה, כושר גופני והרבה הנאה מומלץ להצטרף למשחק הפיינט בול המוצע בחוות רפטינג נהר הירדן, מובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת.

הפעילות הינה מגיל 10 לפעילות פייינטבול ירי למטרות מגיל 5

חובה נעליים סגורות

מחיר לאדם 100 כדור 100 ש"ח     קופון דרך האתר 80 ש"ח 100 כדור

מחיר לאדם 200 כדור 200 ש"ח  קופון דרך האתר  150 ש"ח 200 כדור

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, צרו עימנו קשר 049007000

Loading...