צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ויעוץ

...Loading...

שייט קיאקים/ באבלבול

שייט קייקים וסירות

אתם נמצאים בצפון יחד עם המשפחה או החברים ואתם אוהבים מים, אתגרים וחוויות מסעירות, קיאקים בירדן זה המקום  שאתם צריכים להיות בו.

השנה התברכה אדמת ארצנו בגשמים והירדן שוצף וגועש ומזמין במיוחד לבלות בו.  אנו צוות רפטינג נהר הירדן מזמינים אתכם לשייט קייקים מהנה במיוחד במי נהר הירדן, המים בנהר צלולים והשייט נעים ורגוע.


בין אם אתם קבוצת חברים, משפחה עם מספר ילדים, הורה לילד בר מצווה או כמה חבר'ה מאותה עבודה,קייאקים בצפון זה המקום שאתם צריכים להיות בו.

שייט קייאקים הוא בילוי מועדף בעיניי רבים, הוא מיועד לקטנים וגדולים כאחד, כולם נהנים בו וחוזרים עם זיכרונות יפים והרבה ציפייה לפעם הבאה.

השייט בקייק בטוח ומסודר, צוות התפעול של שייט הקייאקים דואג להסביר למשתתפי השיוט את כללי הבטיחות והשיוט בקייק,  המשתתפים מקבלים הדרכה כיצד לשחות במי הנהר במקרה של נפילה למים, כמו כן כל שייט מקבל חגורת הצלה וקסדה.

ישנם קייקים זוגיים המיועדים לשניים, וישנן סירות רפטינג המיועדותלשלושה וארבעה, למי מבינכם שמגיע כבודד ולא כחלק מקבוצה, ניתן יהיה לצרפו לסירה של אחרים , אם מדובר בילדים צעירים כדאי שבקייק לצידם ישבו מבוגרים.

שייט בקייק מבטיח לכם הנאה מרובה וכיף אינסופי

הקייאקים בירדן נחלקים לשני סוגים ישנו המסלול הרגוע והמועדף על פני רבים וישנו המסלול הסוער והמיועד לאלו המחפשים אתגר ואטרקציות
מסלול השייט עובר מתחת לגשר בנות יעקוב , ובמהלך השיוט הופך המסלול למהיר יותר, לאחר עיקול פתאומי שמפתיע את כל  המשייטים בנהר גדולים וקטנים כאחד  נגיע לפינת חמד ירוקה בה נסיים את השיוט.

רפטינג נהר הירדן הינו חברה מקצועית העוסקת מזה כ-20 שנה בארגון שייט קייאקים למשפחות וקבוצות, אנו למעשה החברה המכתיבה את הסטנדרט המקצועי בכל ענף השייט.

אנו מזמינים אתם לשייט קייאקים וסירות, פעילות אתגרית ומהנה של מים וחוויה ברפטינג נהר הירדן.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת., צרו עימנו קשר ורכשו כרטיסים להרפתקה שמובטח לכם כי לא תשכחו לעולם.

הכנסו והדפיסו קופונים לאטרקציות 

באבלבול הלהיט מארופה אצלנו ברפטינג....

משחק הבאבל יכול להתנהל בין 8 ל16 שחקנים כל פעם..
הכדורים עשויים מפלסטיק מאוד קשיח והם מלאים באוויר.. השילוב הזה מספק הגנה מושלמת לשחקנים בכל מצב במשחק מה שמאפשר לשחקנים להתקיל אחד את השני בעוצמה בלי סכנה..

הפעילות מושלמת למי שמחפש אטרקציה מגניבה וכיפית שגם ניתן להוציא בה הרבה אנרגיות ואגרסיות
המשחק מתנהל כמשחק כדורגל..
ניתן לשחק מגיל שמונה עד 120 

מחיר לאדם 90ש"ח לאדם היכנסו לאתר לקבלת קופונים


http://www.rafting.co.il/rafting/cupons

Loading...