טיולי ג'יפים

720

אם אתם מחפשים אטרקציה מיוחדת ומלהיבה, טיולי ג'יפים בצפון הם הבחירה הנכונה עבורכם. בואו ליהנות מטיול קצבי ומהיר מלא בנופיו המרהיבים של הצפון. טיול הג'יפים של רפטינג נהר הירדן כולל אינספור הרפתקאות: נבקר בנחל הג'לבון ובמעבר האתגרי של נחל שוח.

בפג'ר הקטן נראה מעין נסתר ועצי פרי ונוי כמו תאנה, פטל, אלה, אלון ושיזף. בערוץ ואדי עין תינה נעלה לתצפית המרהיבה המשקיפה על כל אצבע הגליל. אל תוותרו על ההרפתקה הנהדרת הכוללת נופים, חורשים, מים, בוץ ואבני בזלת.

באחד ממסלוליו המרתקים של הגליל העליון, בין טרשי בזלת, חורש טבעי ומעברי מים ובוץ שלא ישאירו אתכם יבשים, ממתינה לכם חוויה בלתי נשכחת.

תחילת מסלול הטיול ביציאה מרפטינג נהר הירדן, בהמשך, נסיעה לאורך ערוץ הנהר עד לחציית נחל הג'ילבון, שבאפיקו מחכים הבולדרים, אלו שעליהם חולמים נהגי השטח. לאחר חציית הנחל, נגיע אל הדרדרה הקרויה בפי המקומיים פארק גן עדן ובו יובלי מים.

דמיינו לעצמכם סבך קסום של עצי תות ודולב, סבכי פטל שפירותיו מתוקים ועצי תאנה ושיזף.

זה הזמן והמקום לטבול את הרגליים במים ולשטוף את הפנים מהאבק, להנות מהשקט ולהתמזג עם הטבע. לקראת סיומו של טיול הג'יפים נעצור על גדות הירדן לאתנחתא עם הפתעה ונחזור לאתר הרפטינג דרך עמק החולה.

7 אנשים בג'יפ

משך הפעילות : שעה או שעתיים

שדרוגים במהלך היום בתוספת תשלום:

• פירות ושתייה קרה בקרפים 20 ₪ לאדם

• שיקים 15 ₪ לאדם

• קרטיבים 5 ₪ לאדם

• מוגז אישי 12 ₪ לאדם

• בירות 15 ₪ לאדם {לא לפני טיול שטח }

שאלות נפוצות

כמה עולה להשכיר ג'יפ?

עלות השכרתו של ג'יפ הנה 720 ₪ לטיול של שעתיים.

האם המסלול כולל בולדרים?

בהחלט!

מדובר במסלול אתגרי וחווייתי, שהוא ממש התגשמות חלום של טיול הג'יפים המושלם.

כמה אנשים נכנסים בג'יפ?

בג'יפ אחד נכנסים בין 7 ל-8 אנשים.

האם מדובר במסלול רטוב?

בהחלט כן!

מסלול הטיול כולל ביקור בנחל ג'ילבון, צולח מעברי מים שלא יותירו אתכם יבשים, ומגיע לפני סיומו לאזור של יובלים בהם ניתן לטבול את הרגליים להתרעננות.

האם מדובר בנהיגה עצמית או שאתם נוהגים?

מדובר בנהגים מנוסים ומקצועיים מטעם רפטינג נהר הירדן, ולא בנהיגה עצמאית.

מלאו פרטים להצעת מחיר

  המלצות

  אחד מהטיולי ג'יפים הכי טובים שהייתי בהם, ואני אומר את זה בתור אחד שעשה כבר כמה פעמים טיולי ג'יפים בחיים שלו. ממליץ לכולם, אם טיול ג'יפים בצפון אז רק אצלכם.

  אסא, מודיעין.

  מדהים מדהים מדהים! רציתי טיול ג'יפים בשביל הנסיעה והאקסטרים, ובמקרה בחרתי ברפטינג נהר הירדן אבל זו הייתה בחירה מעולה! איזה נופים. אני בטוח חוזר.

  איתן, אשקלון.

  היינו כבר פעמיים ואנחנו כנראה נחזור גם לפעם השלישית, הילדים לא מפסיקים לדבר על הטיולי ג'יפים האלה. אסור לפספס, חוויה מצוינת.

  שירה, חדרה.